
Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL 3 рама - M 2025 RED/BLACK
27 690 ₴
- В наявності
- Код: SKD-24-99
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM HLO, 120mm Travel, Hydraulic Lockout, 46mm Offset |
| Втулки | Forged Alloy, Disc, 32H |
| Вынос | Marin Alloy, 31.8mm Clamp, 45mm |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin MTB, Closed End |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | microSHIFT Advent 9, Clutch |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 16337690 |
| Касета | SunRace 9-Speed, 11-46T |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin WILDCAT TRAIL |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Wildcat 3 |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL 3 рама - M 2025 RED/BLACK |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Aluminum Double Wall, 25mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific |
| Педалі | Nylon Platform |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Marin Alloy, 30.9 |
| Покришки | MTB, 27.5/29x2.25" |
| Стать | Жіночий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | Series 2 6061 Aluminum, Women's Specific Frame, 27.5" Wheels, Low Standover, 68mm BB shell, 135mm Forged Dropouts, IS Chainstay Disc Mount, Internal H |
| Рост | 165-173 см |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Кермо | Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width |
| Ручки перемикання | microSHIFT Advent 9 Trail |
| Сідло | Marin MTB |
| Спиці | 14g Black Stainless Steel |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro HDM275 Hydraulic Disc, 160mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Tektro Hydraulic |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорно-червоний |
| Цепь | KMC X9 |
| Шатуни | Alloy Crank, Steel Narrow-Wide Chainring, 32T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 690 ₴

