
Самокат трюковий SP-Sport Complete 301B кольори в асортименті
1 995 ₴
- В наявності
- Код: 301B_Салатовый
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал рами: алюміній
Матеріал коліс: поліуретан
Діаметр коліс: 100 мм
Розмір деки: 50x11 см
Максимальна вага користувача: 100 кг
Колір: в асортименті
Призначення: для виконання трюків та катання у стилі фрістайл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Самокати |
| Дека | Матеріал: Алюмінієвий сплав, Розмір (ДxШ): 50x11см |
| Колеса | Діаметр: 100 мм, Серце: Пластик, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC 7 |
| Розмір | Китай |
| Кермо | Y-подібне кермо |
| Системи компресії | Нарізна |
| Тип | Трюковий |
| Гальмо | Флекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴
