
Набір для піклболу SP-Sport PICKLEBALL MT-8730 2 ракетки 4 м'ячі рушник з чохлом
1 995 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина ракетки: 39 см.
Товщина: 8 мм.
Комплектація: ракетки для піклболу: 2шт, м'ячі: 4шт, охолоджувальні рушники: 2шт Softcool Extreme 100%, чохол: 1шт.
Призначення: для гри в піклбол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Ракетки для пікболболу: 2 шт., М'ячі: 4 шт., Охолоджувальні рушники: 2 шт Softcool Extreme 100%, Чохол: 1 шт |
| Тип | Набори для пікболу |
| Довжина ракетки | 39 см |
| Комплектація | 2 шт |
| Матеріали | Матеріал осердя: Дерево, Поверхня весла: Фарба, М'ячі: ABS-пластик |
| М'яч | Діаметр: 70 мм, Кількість отворів: 26шт |
| Розмір | Китай |
| Розміри | Довжина вела: 265 мм, Ширина весла: 200 мм, Довжина ручки: 125 мм, Круг ручки: 4"/10 см. |
| Тип | Ракетки для пікболболу |
| Товщина | 8 мм |
| Форма ручки | Комфортна |
| Колір | Чорно-жовтий-блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴
