
Скейтборд дерев'яний Міні 23" SP-Sport SK-2406 кольори в асортименті
595 ₴
- В наявності
- Код: SK-2406_Разные цвета
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал деки: клен 7-шарів
Матеріал коліс: полівінілхлорид (PVC)
Розмір: 60х14х1,2 см
Підшипники: 608 ZB
Максимальна вага користувача: 80 кг
Колір: в асортименті
Призначення: для катання та виконання трюків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Тип | Скейтборд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Діаметр коліс | 54 мм |
| Матеріал деки | Клен 7-слоев |
| Матеріал коліс | Полівінілхлорид (PVC) |
| Підвіска | Пластик |
| Подшипники | 608 ZB |
| Розмір | Китай |
| Розмір дека | 60 x 14см |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴
