
Каремат одношаровий SP-Planeta TY-3669 180х60х0,5см кольори в асортименті
399 ₴
- В наявності
- Код: TY-3669_Желтый
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: призначений для туристичних походів, пікніків.
Матеріал: етиленвінілацетат (EVA)
Габаритні розміри: 180х60х0,5см
Увага! Фактура килимка може відрізнятися залежно від кольору!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимки туристичні |
| Матеріал | Етиленвінілацетат (EVA) |
| Розмір | Україна |
| Тип | Каремати та сидіння |
| Товщина | 0.5 см |
| Ширина | 50 см |
| Довжина: | 180 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
