Ракетка для падел-тенісу Padel CAMEWIN BT-6522 кольори в асортименті
2 176 ₴
- В наявності
- Код: BT-6522_Синий
Ракетка для падел-тенісу Padel CAMEWIN BT-6522 кольори в асортиментіВ наявності
2 176 ₴
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал рами:карбон 50%, скловолокно: 50%.
Матеріал серцевини:етиленвінілацетат (EVA) 100%.
Ширина: 26 см.
Довжина: 46,5 см.
Вага: 360 г ±10 г.
Кількість отворів: 68 шт.
Комплектація: ракетка - 1 шт, чохол - 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAMEWIN |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт., чохол: 1 шт |
| Вага | 360 г ±10 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кількість отворів | 68 шт. |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріали | Рама: Карбон 50%, Скловолокно: 50%, Серцевик: Етиленвінілацетат (EVA) 100% |
| Розмір | Китай |
| Технології | Легкість, Carbon fiber, Серце EVA |
| Тип | Ракетки для падел тенісу |
| Товщина | 40 мм |
| Форма голови | Краплеподібна |
| Ширина | 26 см |
| Довжина: | 46.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 176 ₴
