Набір для падел-тенісу 1 ракетка у чохлі CAMEWIN MASTER BT-6529
3 695 ₴
- В наявності
- Код: BT-6529_Красный-черный
Набір для падел-тенісу 1 ракетка у чохлі CAMEWIN MASTER BT-6529В наявності
3 695 ₴
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал ракетки:3К карбон 50%, етиленвінілацетат (EVA) 50%.
Ширина: 26 см.
Довжина: 47 см.
Вага: 360 г ±10 г.
Кількість отворів: 68 шт.
Комплектація: ракетка - 1 шт, м'яч - 1 шт, обмотка - 2 шт, напульсник - 1 шт, чохол - 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAMEWIN |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт., Обмотка: 2 шт., Захисна стрічка: 1 шт., Напульсник: 1 шт., Чохол: 1 шт |
| Вага | 360 г ±10 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кількість отворів | 68 шт. |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріали | Ракетка: 3К Карбон 50%, Етиленвінілацетат (EVA) 50%, М'яч: Вовна 45%, Нейлон 45%, Бавовна 10%, Обмотка: Поліуретан 100%, Напульсник: Бавовна 100% |
| Розмір | Китай |
| Технології | Легкість, Carbon 3K, Сердечник EVA |
| Тип | Ракетки для падел тенісу |
| Товщина | 35 мм |
| Форма голови | Краплеподібна |
| Колір | Червоно-чорний |
| Ширина | 26 см |
| Довжина: | 47 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 695 ₴
