
Самонадувний килимок з подушкою туристичний SP-Sport TY-0560 185х60х2,5см камуфляж
1 195 ₴
- В наявності
- Код: TY-0560
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: полівінілхлорид (PVC), поліестер
Розмір: 185х60х2,5 см.
Комплектація: килимок, чохол для килимка.
Колір: камуфляж.
Призначення: для відпочинку на природі та туристичних походів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимки туристичні |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC)/Поліестер |
| Тип | Каремати та сидіння |
| Товщина | 2.5 см |
| Колір | Китай |
| Ширина | 60 см |
| Довжина: | 185 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴
