
Пенні борд Penny Board круїзер пластиковий з колесами які світяться та ручкою для перенесення 24" SP-Sport SK-2306-6 бузковий
995 ₴
- В наявності
- Код: SK-2306-6
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал коліс: поліуретан (PU).
Матеріал деки: пластик.
Розмір коліс: 60x45 мм.
Розмір деки: 24"x7" / 60x17см.
Підшипник: АВЕС-7.
Жорсткість коліс: 82А.
Призначення: для активного відпочинку та спорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Матеріал деки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пені Борди |
| Колеса | Розмір: 60x45 мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Полиуретан (PU) |
| Особливості | Блискучі колеса/ручка для перенесення |
| Підвіска | Розмір: 3"/7,62 см, Матеріал: Алюміній |
| Подшипники | ABEC 7 |
| Принт | Абстракція |
| Розмір дека | 24"x7"/60x17см |
| Тип | Круїзер |
| Колір | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴
