
Ракетка для великого тенісу дитяча BABOLAT DRIVE JUNIOR BB140217-136 5-6років 21" блакитний
4 495 ₴
- В наявності
- Код: BB140217-136
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: графіт, композит.
Розмір: 533 мм / 21 in.
Розмір голови: 610 см2 / 95 sq. in.
Струнна формула: 16х19.
Вага ракетки: 200 грам / 7.1 oz.
Баланс: 255 мм.
Вікова група: для дітей 5-6 років.
Колір: блакитний.
Комплект: ракетка 1 шт, чохол.
Призначення: для гри у великий теніс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Babolat |
| Матеріал | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | 255 мм |
| У комплекті | Ракетка для великого тенісу: 1 шт., Чохол: 1 шт. |
| Вага | 200 грамів/7.1 oz |
| Тип | Ракетки для великого тенісу |
| Вікова група | Для дітей |
| Довжина ракетки | 533 мм / 21 in |
| Комплектація | 1 шт |
| Стать | Чоловіча, жіноча |
| Розмір голови | 610 см2/95 sq. in. |
| Струнна формула | 16x19 |
| Струни | Заводське натягнення струн |
| Тип | Ракетки для великого тенісу |
| Колір | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 495 ₴
