
Ракетка для великого тенісу 27" TELOON M-MARK-V синій
1 395 ₴
- В наявності
- Код: M-MARK-V
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: алюміній.
Розмір: 686 мм / 27 in.
Розмір голови: 660 см2 / 102 sq. in.
Струнна формула: 16х19.
Вага ракетки: 280 грам.
Розмір ручки: L2 - 4 1/4.
Вікова група: юніори до 15 років, жінки.
Рівень гри: початківець.
Колір: синій.
Комплект: ракетка 1 шт, чохол.
Призначення: для гри у великий теніс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teloon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | 335 мм |
| У комплекті | Ракетка для великого тенісу: 1 шт., Чохол: 1 шт. |
| Вага | 280 грамм/9.8 oz |
| Тип | Ракетки для великого тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ракетки | 686 мм / 27 in |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Алюміній |
| Стать | Чоловіча, жіноча |
| Розмір голови | 660 см2/102 sq. in. |
| Розмір ручки, дюйм | L2 – 4 1/4 |
| Струнна формула | 16x19 |
| Струни | Заводське натягнення струн |
| Тип | Ракетки для великого тенісу |
| Рівень | Для початківців |
| Колір | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴
