
Ракетка для падел-тенісу CAMEWIN CARRERA BT-6532
2 495 ₴
- В наявності
- Код: BT-6532
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал рами:карбон 100%,.
Матеріал поверхні: скловолокно 100%.
Матеріал серцевини: етиленвінілацетат (EVA) 100%.
Ширина: 25,5 см.
Довжина: 47 см.
Вага: 360 г ±10 г.
Кількість отворів: 52 шт.
Комплектація:ракетка - 2 шт, м'яч - 1 шт, чохол - 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAMEWIN |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт., чохол: 1 шт |
| Вага | 360 г ±10 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кількість отворів | 52 шт |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріали | Рама: Карбон 100%, Поверхня: Скловолокно: 100%, Серцевик: Етиленвінілацетат (EVA) 100%, М'яч: Вовна 45%, Нейлон 45%, Бавовна 10% |
| Технології | Легкість, Carbon fiber, Серце EVA |
| Тип | Ракетки для падел тенісу |
| Товщина | 40 мм |
| Форма голови | Краплеподібна |
| Колір | Китай |
| Ширина | 25.5 см |
| Довжина: | 47 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴
