М'яч для падел-тенісу CAMEWIN BT-6563 3шт салатовий
394 ₴
- В наявності
- Код: BT-6563
М'яч для падел-тенісу CAMEWIN BT-6563 3шт салатовийВ наявності
394 ₴
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: вовна, нейлон, бавовна.
Окружність: 65,5-68 мм.
Вага: 56,5-58,5 г.
Відскок: 140-147 см.
Колір: салатовий.
Комплектація: 3 шт.
Призначення: для гри в падел теніс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAMEWIN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56.5-58.5 г |
| Тип | М'ячі тенісні |
| Деформація | 0.220-0.260 in |
| Комплектація | 3 шт |
| Матеріал | Вовна/Нейлон/Котон |
| Окружність | 65.5-68 мм |
| Отскок | 140-147 см |
| Склад | Вовна 45%, Нейлон 45%, Бавовна 10% |
| Тип | М'ячі для великого тенісу |
| Паковання | PET туба |
| Рівень | Для всіх рівнів підготовки |
| Колір | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴
