
Мішок боксерський підлоговий LiveUp LP8632 чорний-синій
60 494 ₴
- В наявності
- Код: LP8632
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип мішка: водоналивний циліндричний.
Матеріал: полівінілхлорид PVC, поліпропілен РР.
Наповнювач: пінополіетилен EPE.
Розмір: 180х70 см.
Висота основи: 35 см.
Вага: 15,5 кг.
Колір: чорний-синій.
Призначення: для відпрацювання техніки ударів у боксі та єдиноборствах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Тип | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Ударна частина Циліндр: 1 шт., Стрижень: 1 шт., Основа Бочка: 1 шт |
| Вага | 15.5 кг |
| Тип кріплення | Підлогові |
| Вікова група | Для дорослих, Для дітей |
| Матеріал наповнювача | Пенополиэтилен |
| Матеріали | Полівінілхлорид (PVC)/Поліпропілен (РР) |
| Призначення | Для відпрацювання техніки ударів у боксі та єдиноборствах |
| Розміри (ШхГхВ) | 180х70x35см |
| Розміри основи | Висота — 35 см |
| Технології | Висока амортизація, Стійкість до стирання, Ергономічність |
| Форма | Циліндр |
| Колір | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 494 ₴
