
Кріплення настінне з гаком для боксерського мішка LiveUp LP8622 чорний
5 824 ₴
- В наявності
- Код: LP8622
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вага: 4,8 кг.
Матеріал: метал.
Навантаження: 100 кг.
Розмір: 102х82,1х51,6 см.
Колір: чорний.
Призначення: для стаціонарного підвішування боксерського мішка на стіну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Тип | Кронштейни для боксерського мішка |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для стаціонарного чіпляння боксерського мішка на стіну |
| Розміри (ДхШхВ) | 102х82,1х51,6см |
| Тип | Кріплення для мішків і груш |
| Колір | 100 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 824 ₴
