
Мішок боксерський краплеподібний ZELART BO-1978 105x60см кольори в асортименті
6 484 ₴
- В наявності
- Код: BO-1978
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: поліуретан.
Форма: каплевидная.
Висота: 105 см
Діаметр: 60 см (низ), 26 см (верх)
Кріплення: підвісна.
Наповнювач: ганчір'я
Колір: чорний-червоний, синій.
Призначення: для відпрацювання швидкісних ударів.
Універсальна груша - вибір чемпіонів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Тип | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Тип кріплення | Підвісні |
| Вікова група | Для дорослих, Для дітей |
| Висота | 105 см мм |
| Діаметр | 60 см см |
| Матеріал | Полиуретан (PU) |
| Матеріал наповнювача | Текстильний лоскут |
| Форма | Капля |
| Колір | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 484 ₴
