
Велосипед AL 29" Formula THOR DD CS рама-19" мідно-чорний з помаранчевим 2026
11 575,08 ₴
- В наявності
- Код: OPS-FR-29-430
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Велосипед AL 29" Formula THOR DD CS рама-19" мідно-чорний з помаранчевим 2026
- бренд велосипеда:Formula
- вага велосипедиста:100 кг
- вилка:Амортизаційна з локаутом, Алюмiнiй, Formula
- винос:Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306
- гарантія:10 років на раму, 18 місяців на обладнання
- рік:2026
- діаметр колеса:29"
- задній перемикач:SHIMANO RD-TX800, 7-8 швидк.
- каретка:Картридж, XuHua XH-08A
- касета / тріскачка:SkilFul CS-M220, 8 швидк., 11-32Т
- категорія велосипеду:Гірські
- кількість швидкостей:L2 R8
- матеріал рами:AL
- ободи:29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18
- педалі:Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236
- передній перемикач:L-TWOO FD-V5008L-2
- покришки:29" x 2.10, WANDA W2003
- стать:Універсальний
- зріст велосипедиста:175-190 см
- ростовка рами:рама-19"
- кермо:Райзер, Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02
- ручки перемикання:Манетки L-TWOO A3 SL-V4008, 16
- ручки керма:JUNTAI JT-G262
- сідло:CRO 2503-01
- країна виробник:Україна
- тип амортизації:хардтейл
- тип втулки задньої:DD касета
- тип заднього гальма:Дискове механічне
- тип переднього гальма:Дискове механічне
- тип гальм:дискові
- гальма:механічні, 160мм, YINXING DB-01
- трансмісія:механічна
- колір:мідно-чорний з помаранчевим
- шатуни:Високоміцна сталь, під квадрат, 36-22T, HOX FSD-105
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна з локаутом, Високоміцна сталь, Formula |
| Вінос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Додатково | підніжка |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TX800, 7-8 швидк. |
| Рост велосипедиста | 175-190 см |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / тріскачка | SkilFul CS-M220, 8 швидк., 11-32Т |
| Категорія велосипеду | Гірські |
| Кермо | Райзер, Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Кількість швидкостей | L2 R8 |
| Матеріал рами | AL |
| Модель велосипеда | THOR |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V5008L-2 |
| Покришки | 29" x 2.10, WANDA W2003 |
| Зрістовка рами | рама- 19" |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Ручки перемикання | Манетки L-TWOO A3 SL-V4008, 16 |
| Рік | 2026 |
| Стать | Універсальний |
| Сідло | CRO 2503-01 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD касета |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Трансмісія | Механічна |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, 14G, з QR, пром. підшипник, WANGZHEN 282RBQ |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, з QR, WANGZHEN 282FBQ |
| Гальмо | механічні, 160мм, YINXING DB-01 |
| Колір | мідно-чорний з помаранчевим |
| Ланцюг | 112 лан., *КМС Z7, 7 |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Підніжка | бокова |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 350 мм, без замка, FUWEI SP-200 |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XINJIN D13 |
| Тип гальм | дискові |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36-22T, HOX FSD-105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 575,08 ₴
