
Акумуляторний лобзік Безщітковий Narva NJS-21 PRO BL с АКБ і зарядним пристроєм
2 195 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний лобзик Narva NJS-21 PRO BL - це професійний інструмент, створений для майстрів, які цінують точність, високу продуктивність та комфорт у роботі. Завдяки інноваційному безщітковому двигуну та продуманому функціоналу цей лобзик стане незамінним помічником для столярних робіт, будівництва та домашніх проектів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ходу пилки | 19 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴


