
Мінімийка високого тиску PWA-110/1400 BM 1400Вт 100бар 390л/год шланг 5м 5.5кг TEKHMANN
3 895 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийка високого тиску Tekhmann PWA-110/1400 BM – потужний інструмент для очищення різних поверхонь від бруду, пилу, бруду та інших забруднень за допомогою струменя води під високим тиском. Вона працює з потужністю 1400 Вт і має максимальний тиск води 110 бар, що дозволяє ефективно видаляти забруднення. Робочий тиск води можна регулювати. Зручна ручка та компактні розміри роблять мийку переносною та легкою в експлуатації.
Характеристики
Максимальний тиск- 100 Бар
- 5.5 кг
- 5 м
- самосмоктування; колеса для зручності транспортування; захист IPX5; система "TOTAL STOP"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.3 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 895 ₴




