
Складний туристичний стіл + 2 стільці розкладний для пікніку, саду 90х60х70/55cm,
1 495 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кемпінговий комплект, в який входить стіл, що розкладається, та 2 стільці.
Основа набору виконана з алюмінію, щоб полегшити вагу конструкції, а стільниця виготовлена із пластику для легкості та міцності виробу.
Висота столу регулюється ніжками.
Характеристики столу:
Розмір: 90 х 60 см.
Висота: 70 / 55см.
Матеріал: алюміній, пластик.
Кількість стільців: 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | МДФ вкритий пластиком |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри стільця | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
| Довжина: | 1200 |
| Ширина | 600 |
| Можливість регулювання опор по висоті | Да |
| Висота | 700 мм |
| Ширина в складеному вигляді | 600 мм |
| Глибина в складеному вигляді | 70 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Висота в складеному вигляді | 600 мм |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴


