
Покрышка 27.5x2.10 (54-584) Rubena OCELOT V85 Classic, черная
660 ₴
- В наявності
- Код: TIR-O6-01
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Mitas OCELOT V85 Classic розширить можливості вашого МТБ. Покришка відмінно працює у позашляхових умовах на твердих і середньо-твердих ґрунтах. Практично в будь-яких ситуаціях велосипед залишається керованим. Протектор спроектований таким чином: центральні блоки формують доріжку, яка знижує опір коченню, а бічні шипи особливої форми забезпечують відмінне зчеплення з ґрунтовою дорогою. Геометрія протектора розроблена для хорошого самоочищення, що важливо при їзді по ґрунтах. Шина виготовлена на основі базового компаунда - міцної та надійної гуми. Антипрокольний захист гарантує довговічність покришки. Характеристики Розмір: 27.5x2.10 (54-584). Каркас: 22 TPI. Навантаження: 120 кг. Компаунд: базовий (BC). Безкамерне використання: немає. Рекомендований тиск: до 3,8 атм. Колір: чорний. Вага: 940 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 940 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 27.5" (584 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 120 кг кг |
| Призначення покришок | Бездоріжжя |
| Найменування Укр | Покришка 27.5x2.10 (54-584) Rubena OCELOT V85 Classic, чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 27. 5" х 2. 1" (54х584) |
| Рекомендований тиск | до 3. 8 атм |
| Стикер | Новинка |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 54 мм (2.10") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴

