
Покрышка 700x25C (25-622) Rubena SYRINX V80 Classic, черная
476 ₴
- В наявності
- Код: TIR-44-09
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка призначена для використання на сухому асфальтовому покритті як на міських вулицях, так і на заміських трасах. Має низький профіль і сліковий малюнок протектора, що забезпечує відмінні швидкісні характеристики, чудовий накат і хороше зчеплення. Покришка виготовлена зі зносостійкого і довговічного базового компаунда. Характеристики Розмір: 700x25c (25-622). Каркас: 22 TPI. Навантаження: 78 кг. Компаунд: базовий (BC). Безкамерне використання: немає. Рекомендований тиск: до 8 атм. Колір: чорний. Вага: 470 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 430 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Road |
| Максимальне навантаження | 71 кг кг |
| Призначення покришок | Шосе |
| Найменування Укр | Покришка 700x25C (25-622) Rubena SYRINX V80 Classic, чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 700 х 25С (25x622) |
| Рекомендований тиск | до 8. 0 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 25 мм (1.00") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴

