
Покрышка 700x35C (35-622) Rubena GRIPPER V84 Classic, черная
502 ₴
- В наявності
- Код: TIR-73-16
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Mitas GRIPPER V84 ідеальна для поїздок по асфальтованому покриттю, також вона відмінно працює на ґрунтових дорогах завдяки бічним шипам. Малюнок протектора складається з центральної доріжки, яка забезпечує хороший накат, а шипи на бічній частині протектора утримують велосипед при поворотах і не дають йому піти в занос. Покришка виготовлена зі зносостійкого і довговічного базового компаунда. Хороший вибір для встановлення на дорожні й туристичні велосипеди. Характеристики Розмір: 700x35C (35-622). Рекомендований тиск: до 5,9 атм. Навантаження: 98 кг. Тип: жорсткий. Компаунд: базовий (BC). Конструкція: Classic. EPI: 22. Безкамерне використання: немає. Колір: чорний. Вага: 610 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 420 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 96 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 700x35C (35-622) Rubena GRIPPER V84 Classic чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 700 х 35С (35x622) |
| Рекомендований тиск | до 5. 6 атм |
| Ширина покришки | 35 мм (1.35") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴

