
Покрышка 28x1.40 700x35C (37-622) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard HS450 B/B SBC
713 ₴
- В наявності
- Код: TIR-00-99
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка з динамічним протектором, орієнтованим для поїздок як по асфальту, так і по сухих ґрунтових дорогах в лісопарках. Відмінний варіант для їзди по місту. Покришка підійде для установки на підлітковий велосипед. Безперервна центральна доріжка протектора забезпечує відмінне кочення по твердому покриттю, при цьому бічні шипи включаються в активну роботу, коли гума потрапляє на ґрунт. За захист від проколів відповідає спеціальний шар K-Guard — натуральна гума, посилена нитками Kevlar. Таке рішення не обтяжує шину, вона залишається досить гнучкою. Бічна поверхня також має додатковий гумовий шар Twin Skin, що захищає від порізів. Міцна, легка і довговічна покришка дозволить насолоджуватися комфортними поїздками по місту. Характеристики Розмір: 28x1.40 700x35C (37-622). Рекомендований тиск: 4-6 Bar. Навантаження: 90 кг. Тип: жорсткий. Компаунд: SBC. Версія: K-Guard. Рівень захисту: 3 із 7. EPI: 50. Безкамерне використання: немає. Колір: чорний. Вага: 710 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 710 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | KevlarGuard |
| Компаунд | SBC |
| Максимальне навантаження | 90 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 28x1.40 700x35C (37-622) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard HS450 B/B SBC |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 50 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 28" x 1. 40" (37x622) |
| Рекомендований тиск | до 6. 0 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 37 мм (1.40") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴

