
Покрышка 28x1.40 700x35C (37-622) Schwalbe MARATHON PLUS S-Guard Performance B/B+RT HS440 EC, 67EPI 26B
2 280 ₴
- В наявності
- Код: TIR-81-25
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка MARATHON PLUS від Schwalbe має дуже високий рівень захисту від проколів, тому користується великою популярністю. Розроблена для поїздок по асфальту й укатаній ґрунтовці. Динамічний малюнок протектора сприяє легкому коченню і утриманню швидкості. 5-мм шар SmartGuard з переробленої гуми захищає навіть від проколів кнопками. Бічні стінки з додатковим шаром TwinSkin ефективно протистоять порізам, гума не "старіє", тому покришка служить довше навіть при експлуатації з низьким тиском. Можна встановити на електровелосипед зі швидкісним режимом до 50 км/год. Schwalbe MARATHON PLUS — ідеальний вибір, якщо ви шукаєте міцну, довговічну та стійку до проколів покришку. Характеристики Розмір: 28x1.40 700x35c (37-622). Рекомендований тиск: 4-6 Bar. Навантаження: 95 кг. Тип: жорсткий. Компаунд: Endurance. Версія: SmartGuard. Рівень захисту: 7 із 7. EPI: 67. Безкамерне використання: немає. Колір: чорний + світловідбивна смуга. Вага: 900 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 900 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | SmartGuard |
| Компаунд | Endurance |
| Максимальне навантаження | 95 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 28x1.40 700x35C (37-622) Schwalbe MARATHON PLUS S-Guard Performance B/B + RT HS440 EC, 67EPI 26B |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 67 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 28" x 1.40" (37x622) |
| Рекомендований тиск | до 6,0 атм |
| Ширина покришки | 37 мм (1.40") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴

