
Покрышка 28x1.25 700x32C (32-622) Schwalbe ROAD CRUISER K-Guard Active B/B HS484 GREEN, 50EPI
704 ₴
- В наявності
- Код: TIR-47-32
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міська динамічна покришка ROAD CRUISER від Schwalbe має не лише відмінний накат, але і красивий дизайн: лінійка представлена моделями з різною комбінацією забарвлень. Сіті-байк виглядатиме індивідуально та дуже стильно! Компаунд Green виконаний із перероблених матеріалів з дотриманням усіх сучасних вимог до якості шини, що забезпечують хороше зчеплення і довговічність. Антипрокольний захист K-Guard представлений шаром натуральної гуми, посиленої нитками Kevlar®. Бічна поверхня також має додатковий гумовий шар Twin Skin, що захищає від порізів. Відмінний вибір для комфортних поїздок по місту. Характеристики Розмір: 28x1.25 700x32C (32-622). Рекомендований тиск: 4,6-6,5 Bar. Навантаження: 80 кг. Тип: жорсткий. Компаунд: Green Compound. Версія: K-Guard. Рівень захисту: 3 із 7. EPI: 50. Безкамерне використання: немає. Колір: чорний. Вага: 550 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 550 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | KevlarGuard |
| Компаунд | Green Compound |
| Максимальне навантаження | 80 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 28x1.25 700x32C (32-622) Schwalbe ROAD CRUISER K-Guard Active B / B HS484 GREEN, 50EPI |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 50 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 28"x1.25" 700x32C (32-622) |
| Рекомендований тиск | до 6,5 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 32 мм (1.25") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴

