
Покрышка 26x2.10 (54-559) Rubena SCYLLA V75 Classic, черная
634 ₴
- В наявності
- Код: TIR-07-54
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Mitas SCYLLA розроблена для установки на кросові велосипеди. Малюнок протекора підходить для їзди більшою мірою по ґрунтових дорогах, і меншою — по асфальтовому покриттю. Бічні шипи включаються в активну роботу, коли гума потрапляє на ґрунт — утримують велосипед при поворотах і не дають йому піти в занос. Оптимальний вибір для активної їзди по ґрунтах з нечастими виїздами на асфальт. Характеристики Розмір: 26x2.10 (54-559). Каркас: 22 TPI. Навантаження: 116 кг. Компаунд: базовий (BC). Безкамерне використання: немає. Рекомендований тиск: до 3,8 атм. Колір: чорний. Вага: 900 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 900 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 116 кг кг |
| Призначення покришок | Бездоріжжя |
| Найменування Укр | Покришка 26x2.10 (54х559) Rubena SCYLLA V75 Classic чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 26" x 2. 10" (54x559) |
| Рекомендований тиск | до 3. 8 атм |
| Стикер | Новинка |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 54 мм (2.10") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴

