
Покрышка 700x25C (25-622) Schwalbe ONE RaceGuard B/B-SK HS462A ADDIX 67EPI
1 628 ₴
- В наявності
- Код: TIR-52-85
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Schwalbe ONE — легка модель для установки на шосейні велосипеди. Хороший накат, невелика вага і неймовірна міцність — ось головні переваги покришки. Компаунд ADDIX дуже довговічний і надійний у будь-яких ситуаціях. Антипрокольний захист RaceGuard складається з двох шарів нейлонового волокна, які розташовуються у різних напрямах плетіння, у поєднанні з каркасом 67 EPI. Покришка ідеально підійде для тих, хто шукає швидку та міцну модель для свого шосейника. Характеристики Розмір: 700x25C (25-622). Рекомендований тиск: 6-8 Bar. Навантаження: 70 кг. Тип: жорсткий. Компаунд: Addix. Версія: RaceGuard. EPI: 67. Безкамерне використання: немає. Колір: чорний. Вага: 405 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | Просунута |
| Призначення покришок | Шосе |
| Найменування Укр | Покришка 700x25C (25-622) Schwalbe ONE RaceGuard B/B-SK HS462A ADDIX 67EPI |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Ширина покришки | 25 мм (1.00") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 628 ₴

