
Велосипед 28" Pride ROCX 8.2 CF рама - XL красный A4
41 580 ₴
- В наявності
- Код: SKD-91-15
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НАРОДНИЙ ГРЕВЕЛ Pride ROCX можна по праву назвати «народним гравійником». Його можна зустріти на лісових стежках в компанії з кантрійниками, він може мчати по міських вуличках та протискуватись у щільному автомобільному трафіку, він подолав вже десятки та сотні тисяч кілометрів обвішаний багажниками й сумками з провізією. В якому б амплуа ви не зустріли на вулиці ROCX, одне буде незмінним – щира посмішка райдера, що сидить на ньому! Геометрія велосипеда балансує між комфортом туринга та швидкістю шосейника, роблячи Pride ROCX відмінно підходящим, як для швидкої їзди по гладкому асфальту і ґрунтовкам, так і для тривалих подорожей. А комплектуючі, які встановив виробник, повністю виправдовують універсальність гравійних велосипедів. Вони дозволяють звернути з рівного асфальту на звивисту лісову стежку та навіть не зменшити швидкість. Ключові особливості: Рама виготовлена зі сплаву алюмінію 6061Т Карбонова вилка поглинає дрібну тряску від дороги та робить конструкцію більш жорсткою Труби рами зроблені із застосуванням технології гідроформінг Геометрія велосипеда розрахована на тривалу та помірно динамічну їзду Поліровані шви та внутрішня проводка Велика кількість бонок на рамі та вилці для багажників, сумок та додаткових аксесуарів Можна встановити повнорозмірні крила Фреймсет підтримує покришки 700х47С Позаду встановлений перемикач для гірських велосипедів Shimano Alivio, що дозволяє впевнено перемикатись у складних умовах Одні з найкращих механічних дискових гальм Avid BB5 впевнено працюють за будь-яких обставин Колеса зібрані на втулках з промпідшипниками Novatec, та міцних ободах, що підтримують безкамерне використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Вага | 11.9 кг |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | ROCX82CF23 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE карбон |
| Втулки | Novatec, алюміній, 32 спа. , промпідшипники |
| Вынос | PRIDE, довжина: S=60 мм, M = 75 мм, L/XL.=90 мм, XXL = 105 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Alivio, 9 скоростей |
| Картинки | 23796260,23796261 |
| Касета | Shimano HG200-9, 11-32, 9 скоростей |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride ROCX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Rocx 8.2 |
| НайменуванняEng | 28" Pride RocX 8.2 CF Frame - XL 2024 Red |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.2 CF рама - XL червоний A4 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 19 мм, підтримують безкамерне використання |
| Передній перемикач | Shimano Claris FD-R2000, 2 швидкості |
| Підсідельний штир | 31,6x350 мм алюміній |
| Покришки | Kenda Happy Medium 700x40c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т, 700С, вісь 12х142 |
| Рост | 180-190 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, завширшки S-400, M-420, L/XL-440 мм, компакт, баттинг, алюміній |
| Ручки перемикання | Shimano Sora ST-R3000, 2x9 швидкостей |
| Тип велосипеда | Гравійні |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові механіки |
| Гальма | Ad BB5 Road, механічні дискові |
| Гальмівні ручки | Shimano Sora ST-R3000, механічні |
| Колір велосипеда | Червоний |
| Шатуни | Prowheel, S/M-170, L/XL 175 мм, 34/46 см, порожниста вісь, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 580 ₴



