
Велосипед 27,5" Pride RAGGEY рама - M restock серый A5
24 860 ₴
- В наявності
- Код: SKD-78-98
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Друге покоління Pride Raggey отримало оновлення трансмісії, ставши ще більш прохідним на бездоріжжі, але залишаючись таким же зручним і універсальним байком. Геометрія алюмінієвої рами повторює геометрію популярної моделі Rocksteady. Практично пряма посадка і широкі покришки 2.25"з універсальним протектором роблять їзду неймовірно комфортною, незалежно від того, рівний асфальт під колесами або вибоїста ґрунтiвка. Взуті покришки на міцні колеса з широкими подвійними алюмінієвими ободами. Діаметр коліс 27.5"робить велосипед більш маневреним на поворотах та більш різким при прискореннях. Оновлена трансмісія отримала 9 передач ззаду з популярним перемикачем MicroSHIFT Advent і касетою з великим діапазоном на 11-42 зубів. Це дозволило прибрати передній перемикач та 2 зірки з алюмінієвої системи шатунів, поліпшивши позашляхові характеристики велосипеда за рахунок збільшеного кліренсу, та трохи знизити вагу велосипеда. До того ж така трансмісія набагато зручніше у використанні, адже не потрібно постійно стежити за перекосом ланцюга. Для простоти в обслуговуванні та більш тривалої експлуатації, сорочку троса перемикання зробили цільною, захистивши трос від впливу навколишнього середовища. Амортизаційна вилка з великим ходом в 120 мм ще більше розширює можливості велосипеда при їзді по дорогах посипаними камінням, ямами і корінням. За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano MT200 з гарною модуляцією і потужністю гальмування. На велосипед можна встановити крила, багажник, насос і дві фляги. На нижній трубі цілих 4 бонки, що дозволить підібрати найзручніше положення для фляжки з водою і користуватися нею навіть на ходу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | RAGGEYrestock |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour XCM, хід 120 мм |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 с. |
| Вынос | Pride, M,L = 60 мм, XL= 75 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Microshift RD-M619М Advent |
| Картинки | 23824556,23824557 |
| Касета | Microshift CS-H093, Advent, 11-42T, 9ск |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Raggey |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Pride інші |
| НайменуванняEng | 27.5" PRIDE Raggey Frame - M 2022 Gray |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5 "Pride RAGGEY рама - M restock сірий A5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 24 мм |
| Підсідельний штир | 27,2 завдовжки M, L = 350 мм, XL = 400 мм, алюміній |
| Покришки | Wanda, 27,5x2.25’’ |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | Pride, алюміній 6061 |
| Рост | 165-180 см |
| Кермо | Pride 31,8х760мм, підйом 25 мм, батинг, алюміній |
| Ручки перемикання | Microshift SL-M819R, 9 сек. |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Колір велосипеда | Сірий |
| Шатуни | Prowheel Charm,34T, 175 мм, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 860 ₴



