
Велосипед 28" Pride JET ROCX рама - XL серый A3
98 956 ₴
- В наявності
- Код: SKD-57-92
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НАЙПРУДКІШИЙ ROCX Можете бути впевненими, якщо бачите «Jet» у назві велосипеду від Pride Bikes, то перед вами справжній болід на реактивній тязі! Це не просто звичайний Rocx але з карбону, це переосмислення всієї лінійки. І хоч за основу інженери взяли геометрію класичного Рокса, вони дещо змінили її, пристосувавши для динамічної їзди по сінглтреках та кантрійних трасах. Каретку підняли, щоб збільшити прохідність байка, а також трохи подовжили колісну базу, для кращої стабільності на швидкісних спусках. Не важливо, чи це динамічний ком’ютинг навпростець, через двори та парки, чи заміські тренування по лісах та полях, або ж багатоденні перегони, на кшталт North Cape 4000, там де швидкість, там Jet Rocx! РАМА ТА ВИЛКА Рама та вилка виготовлені з карбону. Цей матеріал робить велосипед не тільки легким, а ще й додає йому жорсткості, для ефективного протистояння торсійним навантаженням Карбон згладжує дрібні вібрації від дороги та не дає рукам перевтомлюватись при тривалій їзді Додаткову жорсткість дають наскрізні осі 12 мм, якими кріпляться колеса до фреймсету Фреймсет підтримує встановлення повнорозмірних крил та багажника Внутрішня проводка троса перемикача та гідроліній Максимальна ширина покришок 29х2.1" або 27.5х2.25" КОМПЛЕКТАЦІЯ 11-ти швидкісна трансмісія Sram Rival безвідмовно перемикає передачі навіть у важких умовах використання, а відсутність переднього перемикача та 1 зірка на шатунах дозволяє зменшити вагу велосипеда й збільшити кліренс Розрахунок зірок касети 11-42т та зірка шатунів на 40т вже стали класикою гревела. Вони дозволяють підібрати необхідну передачу як на рівнині, так і на дуже горбистому рельєфі Потужні гідравлічні гальма Sram Rival зупинять байк на будь якій швидкості та будь якому схилі, а відмінна модуляція допоможе швидко проходити повороти, вчасно пригальмовуючи Втулки з промисловими підшипниками не потребують обслуговування, а також мають чудовий накат Колеса підтримують безкамерне використання, що дозволяє використовувати низький тиск у покришках для кращого зчеплення Покришки WTB Riddller підходять і для помірного бездоріжжя, і для асфальту. Середня частина має низькі та щільні шипи, для кращого накату, а бічні шипи більш рідкі та високі, щоб не втрачати зчеплення при поворотах на сипучій поверхні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | JETROCX22 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE карбон, жорстка, вісь 12х100 мм |
| Втулки | Pride, алюміній, промпідшипник, 32 с, осі 12x100/12x142мм |
| Вынос | PRIDE, S = 60, M = 90 мм, L/XL=105 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2023 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Sram Rival 1, 11 швидкостей |
| Заднє гальмо | Sram Rival, дискові гідравлічні |
| Картинки | 23819895,23819896 |
| Касета | Microshift СS-H113, 11-42, 11 скоростей |
| Матеріал рами | Карбон |
| Модельний ряд | Pride ROCX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Jet Rocx |
| НайменуванняEng | 28" PRIDE JET ROCX Frame - XL 2022 Gray |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride JET ROCX рама - XL сірий A3 |
| Не оплачувати бонусами | Да |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 21 мм, підтримують безкамерне використання |
| Переднє гальмо | Sram Rival, дискові гідравлічні |
| Підсідельний штир | Pride, 27,2x350, алюминий |
| Покришки | WTB Riddller, 700x45c, з бежевою боковиною |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 7.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | PRIDE карбон, 700С, ось 12х142мм |
| Рост | 180-190 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, завширшки S = 400 мм, M = 420 мм, L/XL = 440 мм,компакт, баттинг, алюміній |
| Ручки перемикання | Sram Rival HDR, 11 швидкостей |
| Ручки гальма | Sram Rival HDR |
| Тип велосипеда | Гравійні |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Колір велосипеда | Блакитний |
| Шатуни | Prowheel RPX11-40T-TT-1, S/M=170 мм, L/XL = 175 мм, 40Т, порожниста вісь, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 956 ₴



