
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 1 рама - XL Gloss Black/Chrome A5
20 768 ₴
- В наявності
- Код: SKE-18-24
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГІБРИДНИЙ ВЕЛОСИПЕД ВІД ОДНІЄЇ З НАЙДОСВІДЧЕНІШИХ ВЕЛОСИПЕДНИХ КОМПАНІЙ Каліфорнійці Marin Bikes починали як виробник гірських велосипедів ще у 80-х, беручи активну участь у змаганнях. Тому досвід створення швидких, динамічних і жвавих велосипедів їм не позичати. І весь цей досвід вони застосували при створенні лінійки міських байків Kentfield. Він поєднує в собі посадку гірського велосипеда зі швидкістю асфальтових моделей, дозволяючи мчати по міських вулицях, перестрибуючи лежачих поліцейських і різко змінюючи напрямок. Тим же, кому більш до вподоби їздау по заміських дорогах та прогулянки парковим стежками, сподобається передбачуване керування велосипеда, широкі та чіпкі покришки, а такожо навісне обладнання, як у гірських байків. РАМА ТА ВИЛКА Геометрію взяли від класичних крос-кантрійників, що дозволяє легко керувати велосипедом на будь-якій швидкості, а також це дає відмінний огляд. Матеріалом для рами був обраний алюмінієвий сплав 6061 Series 1. Це дуже міцний і легкий матеріал, він практично не схильний до корозії та відмінно справляється зі скручующими навантаженнями, дозволяючи без втрат передавати енергію педалювання від педалей до коліс. Вилку зробили зі сталі, оскільки вона краще поглинає дрібну тряску від дорожнього полотна, не даючи рукам втомлюватися при тривалій їзді. Дропаути у вилки зробили в стилі BMX велосипедів. Проводку сховали всередину рами, що б зменшити ймовірність її ушкодження і полегшити чистку велосипеда після їзди в дощову погоду. До того ж це робить зовнішній вигляд набагато привабливіше. Рама і вилка мають кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води, насоса та інших аксесуарів. КОМПЛЕКТАЦІЯ Ободи коліс виготовлені з двостінного алюмінієвого профілю, що додає їм міцності. Покришки GPVee 700Сх40 створені в колаборації Vee Tire і Marin Bikes. Протектор має універсальний малюнок, який підходить для будь-якого типу покриття, а також захист від проколів. Трансмісія початкового рівня Shimano Tourney на 7 передач дозволяє швидко їхати по рівних ділянках і легко підніматися на пагорби. Попереду велосипед має 1 зірку на 38 зуба, а ззаду 7 з касетою на 11-34 зубів. Таке співвідношення відмінно підходить для міської їзди у рівнинній місцевості. Відсутність переднього перемикача значно зменшує загальну вагу велосипеда, а заміна трійника з величезною зіркою на шатуни з однією ще й покращує прохідність велосипеда, за рахунок збільшеного кліренсу. За зупинку відповідають механічні дискові гальма. Вони безвідмовно працюють у будь-яку погоду і в будь-який час року, при цьому можуть похвалитися гарною ремонтопридатністю і нехитрим обслуговуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | KENTFIELD122 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Сталь, кріплення багажника, крил і фляготримачів, QR |
| Втулки | Кований алюміній, 32H |
| Вынос | Marin алюміній, затискач 31.8 мм |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипси | Marin County |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Tourney 7 скоростей |
| Заднє гальмо | Clark's CMD-23, механічні, дискові, ротор 160 мм, сумісні з колодками Shimano |
| Картинки | 23825995 |
| Касета | SunRace 7 швидкостей, 11-34T |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin KENTFIELD |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Kentfield 1 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin KENTFIELD 1 рама - XL Gloss Black/Chrome A5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюмінієві, подвійні, 32H |
| Педалі | Commute Platform |
| Переднє гальмо | Clark's CMD-23, механічні, дискові, ротор 160 мм, сумісні з колодками Shimano |
| Підсідельний штир | Marin алюміній, 27.2 мм |
| Покришки | Vee Tire GPVee, 700Сx40 мм, захист від проколів |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Series 1 алюміній 6061, кріплення для крил і багажника, QR |
| Рост | 180-188 см |
| Кермова колонка | FSA 888 |
| Кермо | Marin алюміній, підйом 30 мм, 12 | назад |
| Ручки перемикання | Shimano Altus 7 швидкостей |
| Ручки гальма | Алюміній |
| Сідло | Marin Adventure Plush |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип велосипеда | Фітнес/Урбан, Вібриди |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові механіки |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуни | Кований алюміній, сталева зірка 38T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 768 ₴


