
Велосипед 28" Marin GESTALT 1 рама - 52см WHITE A5
52 360 ₴
- В наявності
- Код: SKE-52-91
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПРИГОДНИЦЬКИЙ ШОСЕЙНИК Gestalt - це наступний крок в еволюції велосипедів з ендуранс геометрією, який здатний впоратися не тільки з тренуваннями і бреветами, але й з легкістю виконає роль спритного комьютера або легкохідного турінга. Вибирайте будь-яку дорогу, хоч ідеальний асфальт, хоч звивисту гравійку, Gestalt впорається з ними на відмінно, відкриваючи для Вас нові маршрути і напрямки. РАМА ТА ВИЛКА Легка і міцна рама зроблена з фірмового алюмінієвого сплаву Series 3 6061 Батинг і гідроформінг труб допомогли досягти оптимального показника ваги без шкоди міцності та покращили торсійну жорсткість Повністю карбонова вилка з конусним штоком покликана надати додаткову жорсткість, зробивши їзду більш ефективної, також вона знижує вібрацію від дороги, дозволяючи довше їздити і не втомлюватися Внутрішня проводка тросів дозволяє захистити їх від пошкоджень і надає байку більш лаконічний зовнішній вигляд Підтримується установка переднього та заднього багажників, повнорозмірних крил і безлічі аксесуарів (фляги, сумки, енікейджи, насос тощо) Фреймсет підтримує установку покришок до 700х35С КОМПЛЕКТАЦІЯ Колеса складаються з втулок із кованого алюмінію та подвійних алюмінієвих ободів з внутрішньої шириною 21 мм і висотою 22 мм Покришки Vee Tire Co Zilent 700Cx35мм з універсальним протектором дають відмінний накат на шосе і дозволяють не втрачати зчеплення на утоптаних лісових стежках Надійні і ефективні дискові механічні гальма Tektro MD-C500 працюють в будь-яких умовах, вони мають систему підведення колодок і високий рівень ремонтопридатності Трансмісія представлена шосейною групою Shimano Sora, яка відмінно справляється з повсякденним навантаженням і не вимагає постійної уваги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | GESTALT123 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Marin повністю карбонова, конусний шток, Flat Mount Disc, кріплення багажника та крил, вісь 100х12мм |
| Втулки | перед: Кований алюміній, 100x12мм, 6 болтів, 32сп/зад: Кований алюміній, 142x12мм, 6 болтів, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кований алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипси | Marin Perforated Tape |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Sora 9 скоростей |
| Заднє гальмо | Tektro MD-C500 Dual Piston Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Картинки | 23824737 |
| Касета | SunRace 9 скоростей, 11-32T |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin GESTALT |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Gestalt 1 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin GESTALT 1 рама - 52см WHITE A5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюміній, подвійні, внутрішня ширина 21 мм, висота 22 мм, підтримують безкамерне використання |
| Педалі | Commute, платформи |
| Передній перемикач | Shimano Sora 2 швидкості |
| Переднє гальмо | Tektro MD-C500 Dual Piston Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Підсідельний штир | Marin, алюміній 27.2 мм |
| Покришки | Vee Tire Co. Zilent, 700x35 мм |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | 52 |
| Рама | Series 3 Beyond Road, 6061 алюміній, батинг, внутрішня проводина, конусна кермова, кріплення багажника та крил, вісь 142x12 мм |
| Рост | 160-168 см |
| Кермова колонка | FSA Orbit IS, промподшипники, 1 1/8” x 1 1/2” |
| Кермо | Marin Compact, алюміній, батинг, розвертання 12o |
| Ручки перемикання | Shimano Sora 2х9 скоростей |
| Ручки гальма | Shimano Sora, моноблоки, механічні |
| Сідло | Marin Beyond Road Concept |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Гравійні |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові механіки |
| Колір велосипеда | Білий |
| Цепь | KMC Х9 |
| Шатуни | Shimano R345 Octalink Compact, 50/34T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 360 ₴


