
Велосипед 28" Marin GESTALT рама - 54см BLACK A5
35 200 ₴
- В наявності
- Код: SKE-15-14
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПРИГОДНИЦЬКИЙ ШОСЕЙНИК Gestalt - це наступний крок в еволюції велосипедів з ендуранс геометрією, який здатний впоратися не тільки з тренуваннями і бреветами, але й з легкістю виконає роль спритного комьютера або легкохідного турінга. Вибирайте будь-яку дорогу, хоч ідеальний асфальт, хоч звивисту гравійку, Gestalt впорається з ними на відмінно, відкриваючи для Вас нові маршрути і напрямки. РАМА ТА ВИЛКА Легка і міцна рама зроблена з фірмового алюмінієвого сплаву Series 2 6061 Батинг і гідроформінг труб допомогли досягти оптимального показника ваги без шкоди міцності та покращили торсійну жорсткість Ригідна вилка також зроблена зі сплаву алюмінію 6061 Внутрішня проводка тросів дозволяє захистити їх від пошкоджень і надає байку більш лаконічний зовнішній вигляд Підтримується установка переднього та заднього багажників, повнорозмірних крил і безлічі аксесуарів (фляги, сумки, енікейджи, насос тощо) Фреймсет підтримує установку покришок до 700х35С КОМПЛЕКТАЦІЯ Колеса складаються з втулок із кованого алюмінію та подвійних алюмінієвих ободів з внутрішньої шириною 19 мм і висотою 25 мм Покришки Vee Tire Co Zilent 700Cx35мм з універсальним протектором дають відмінний накат на шосе і дозволяють не втрачати зчеплення на утоптаних лісових стежках Надійні і ефективні дискові механічні гальма Tektro MD-C40 працюють в будь-яких умовах, вони мають систему підведення колодок і високий рівень ремонтопридатності Трансмісія представлена шосейною групою початкового рівня Shimano Claris, яка гарно справляється з повсякденним навантаженням і не вимагає постійної уваги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | GESTALTBASE23 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | 6061 алюміній, кріплення багажника та крил, QR |
| Втулки | Кований алюміній, 6 болтів, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кований алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипси | Marin Perforated Tape |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Claris 2-Speed |
| Заднє гальмо | Tektro MD-C40 Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Картинки | 23795226 |
| Касета | SunRace 8-Speed, 11-32T |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin GESTALT |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Gestalt |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin GESTALT рама - 54см BLACK A5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюміній, подвійні, внутрішня ширина 19 мм, висота 25 мм |
| Педалі | Commute, платформи |
| Передній перемикач | Shimano Claris 2-Speed |
| Переднє гальмо | Tektro MD-C40 Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Підсідельний штир | Marin, алюміній 27.2 мм |
| Покришки | Vee Tire Co. Zilent, 700Cx35мм |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | 54 |
| Рама | Series 2 Beyond Road, 6061 алюміній, батинг, внутрішнє проведення, ковані дропаути, кріплення багажника та крил, QR |
| Рост | 168-175 см |
| Кермова колонка | FSA No.8B |
| Кермо | Marin Compact, алюміній, батинг, розвертання 12o |
| Ручки перемикання | Shimano Claris 2x8-Speed |
| Ручки гальма | Shimano Claris, моноблоки, механічні |
| Сідло | Marin Beyond Road Concept |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Гравійні |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові механіки |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуни | FSA Tempo Compact, 50/34T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 200 ₴


