
Велосипед 28" Cannondale SuperSix EVO Carbon 2 рама - 54см MRD A5
296 120 ₴
- В наявності
- Код: SKE-39-65
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ЛЕГЕНДА ВЕЛОСПОРТУ Лінійка гоночних велосипедів Cannondale SuperSix - справжня легенда шосейного спорту, а його версія Cannondale SuperSix EVO – це новий рівень нестримної швидкості та бездоганної керованості. Геометрія рами спроектована для максимально точного й передбачуваного керування на високих швидкостях, а завдяки коротким та низьким перам досягається вибухова динаміка при прискореннях. Форма фреймсета має аеродинамічний інтегрований дизайн, роблячи раму і вилку одним цілим, це дозволяє економити дорогоцінні вати під час тривалої гонки. Ключові особливості: Легкий карбоновий фреймсет – це ідеальне поєднання швидкості, керованості та комфорту Жорсткі рама та вилка для вибухового спринту і стрімких апхілів Покращена аеродинаміка за рахунок форми труб та низьких пер Інтегрована вилка та підсідельний хомут для меншого опору повітря Карбонове кермо з аероформою інтегроване до рами через аеродинамічний виніс Максимальна ширина покришок 30 мм Підтримується встановлення системи SmartSense Надлегкі, аеродинамічні та жорсткі карбонові колеса HollowGram R 45 Швидкі та накатисті покришки Vittoria Rubino Pro 700x25c Електронна трансмісія 2х12 Shimano Ultegra Di2 Потужні дискові гальма Shimano Ultegra з роторами MT800 160/140
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C11402U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SuperSix EVO Carbon, integrated crown race,12x100mm Syntace thru-axle, flat mount disc,internal routing, 1-1/8” to 1-1/4” Delta steerer, 55mmoffset |
| Втулки | (F) HollowGram, sealed bearing 12x100mmcenterlock / (R) HollowGram 3-pawl, sealedbearing, 12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипси | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Каретка | Shimano BB-RS500, BSA |
| Картинки | 23825035,23825036,23825037,23825038,23825039,23825040,23825041,23825042 |
| Касета | Shimano Ultegra R8100, 11-30, 12-speed |
| Матеріал рами | Карбон |
| Модельний ряд | Cannondale SuperSix |
| Модельний ряд внутр. асорт. | S6 Evo Crb 2 di2 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannondale SuperSix EVO Carbon 2 рама - 54см MRD A5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | HollowGram R 45, Carbon, 20h front, 24h rear,50mm deep, 21mm inner width, tubeless ready |
| Передній перемикач | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Підсідельний штир | Cannondale C1 Aero 40 Carbon, 0mm offset(44-48cm), 20mm offset (51-61cm) |
| Покришки | Vittoria Rubino Pro Bright Black, 700x25c, reflective strip |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | 54 |
| Рама | SuperSix EVO Carbon, integrated cable routingw/ Switchplate, 12x142 Syntace thru-axle, BSA68mm threaded BB, flat mount disc, integratedseat binder, |
| Рост | 170-180 см |
| Кермова колонка | Integrated, 1-1/8” - 1-1/4” |
| Кермо | Vision Trimax Carbon Aero |
| Ручки перемикання | Shimano Ultegra Di2 R8170, wireless, 2x12 |
| Сідло | Prologo Dimension STN NDR, Stainless Steel Rails |
| Спиці | Formula Grand Forza, Double Butted, straight-pull |
| Тип велосипеда | Шосейні |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип рансмісії | електронна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Тип шосейного велосипеда | перегоновий |
| Гальма | Shimano Ultegra R8170, 160/140mm MT800 rotors |
| Гальмівні ручки | Shimano Ultegra Di2 R8170 hydraulic disc |
| Колір велосипеда | Червоний |
| Цепь | Shimano Ultegra, 12-speed |
| Шатуни | Shimano Ultegra R8100, 52/36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 120 ₴









