
Велосипед 28" Cannondale SUPERX Carbon 3 рама - 56 RAW A5
177 760 ₴
- В наявності
- Код: SKE-93-68
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Переродження легендарного боліду SuperX! Байк повернувся з повністю оновленим фреймсетом і тепер націлений не тільки на класичні циклокросові перегони, а й на сучасні гравійні гонки, що з кожним роком стають все масштабніше. Оновлена геометрія ще до релізу тестувалася на гонках, щоб інженери могли налаштувати кожен міліметр рами для ідеальної точності поворотів, спритності в апхілах та спринтах, а також стабільності на швидкісних прямих ділянках з боковим чи зустрічним вітром. Гнучкі зони в підсідельній трубі, задньому трикутнику та верхній трубі працюють як система мікропідвіски разом з D-подібним підсідельним штирем, щоб поглинати дрібні удари та вібрацію. Конструкція рами має ряд особливостей: Proportional Response – різні ростовки мають не тільки окремо спроектовану геометрію, а й по різному укладені шари карбону, для досягнення однакової ефективності для райдерів різного зросту OutFront – рама поєднує кут нахилу кермової колонки з довшим, ніж зазвичай, 55-ти міліметровим вильотом вилки, що підвищує стабільність і контроль на крутих і стрімких схилах, зберігаючи при цьому чітке й контрольоване керування для швидкої зміни траєкторії Delta Steerer – трикутний шток вилки забезпечує повністю внутрішню проводку кабелів через кермову колонку, що не створює жодних перешкод чи тертя при повороті керма Ключові особливості: Карбоновий фреймсет з аеродинамічними зонами та геометрією для гравійних чи CX гонок Гнучкі зони та D-подібний підсідельний штир Конструкція Proportional Response для різних ростовок Проміжки для покришок 48 мм позаду і 51 мм попереду Універсальний гак перемикача Sram UDH Потужні та інформативні гідравлічні гальма Shimano GRX 820 Трансмісія на 12 швидкостей Shimano GRX 820 з розрахунком 48/32 х 11-36Т Витривалі й легкі колеса DT Swiss на 24 спиці з внутрішньою шириною обода 24 мм Швидкі покришки Vittoria Terreno T50, що ідеально підходять для перегонів по змішаному покриттю Колеса та покришки підтримують безкамерне використання На передньому колесі встановлений датчик Garmin, що працює в парі з додатком Cannondale App
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C17045U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SuperX Carbon, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/2" Delta steerer, 55mm offset |
| Втулки | DT Swiss 370, 12x100mm/12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипси | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Додаткові опції | Cannondale Wheel Sensor, Tubeless valves |
| Задній перемикач | Shimano GRX 820, Shadow RD+ |
| Каретка | Shimano BSA 68 |
| Картинки | 23815291,23815292,23815293,23815294,23815295 |
| Касета | Shimano 105 7100, 11-36, 12-speed |
| Матеріал рами | Карбон |
| Модельний ряд | Cannondale SuperX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | SuperX 3 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannondale SUPERX Carbon 3 рама - 56 RAW A5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | DT Swiss G1800 Spline 24mm inner width, 25mm depth, 24h, tubeless ready |
| Передній перемикач | Shimano GRX 820, braze-on |
| Підсідельний штир | Cannondale C1 Aero 27 Carbon, SmartSense compatible, 0mm offset (46cm), 20mm offset (51-61cm) |
| Покришки | Vittoria Terreno T50, 700x40c, tubeless ready |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | 56 |
| Рама | SuperX Carbon, Proportional Response construction, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, UDH BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated s |
| Рост | 177-185 см |
| Кермова колонка | Integrated, 1-1/8" - 1.5" |
| Кермо | Cannondale C2, 7050 Alloy, Compact |
| Ручки перемикання | Shimano GRX 820, 12-speed |
| Сідло | Prologo Dimension AGX STN |
| Спиці | DT Swiss Aero Comp |
| Тип велосипеда | Гравійні, Циклокрос |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano GRX 820, 160/160mm CL800 rotors |
| Гальмівні ручки | Shimano GRX RX820 hydraulic disc |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | Shimano M8100, 12-speed |
| Шатуни | Shimano RX 820, 48/32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 760 ₴






