
Велосипед 28" Cannondale SYNAPSE Carbon 5 рама - 54 BLK B6
143 440 ₴
- В наявності
- Код: SKE-89-45
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cannondale Synapse порадує любителів швидкої їзди на дальні відстані з підвищеним комфортом. Об’ємні тренування, динамічна поїздка по місту, аматорські змагання або навіть легкохідний туризм – цей байк здатній на все! Велосипед може похвалитися оптимальним балансом ваги і жорсткості, що є важливими характеристиками для шосейників. Зручна спортивна посадка дозволяє долати великі відстані, не відчуваючи дискомфорту в спині і руках. Велосипед має подовжену колісну базу, що робить його більш стійким ніж класичні гоночні моделі. Підняте кермо забезпечує зручну посадку: нахилу торса досить для того, щоб ефективно набирати швидкість, але в той же час спина і руки не перенапружуються. Конструкція рами має ряд особливостей: Proportional Response – різні ростовки мають не тільки окремо спроектовану геометрію, а й по різному укладені шари карбону, для досягнення однакової ефективності для райдерів різного зросту Delta Steerer – трикутний шток вилки забезпечує повністю внутрішню проводку кабелів через кермову колонку, що не створює жодних перешкод чи тертя при повороті керма StashPort – відсік у верхній трубі, прямо під фляготримачем, в якому знаходиться фірмова сумка для всіх необхідних в дорозі інструментів і ремкомплектів Ключові особливості: Карбоновий фреймсет з аеродинамічними зонами та для швидкої й тривалої їзди Гнучкі зони та D-подібний підсідельний штир Конструкція Proportional Response для різних ростовок Інтегроване в раму місце для зберігання ремкомплекту + фірмова сумка Проміжки для покришок 42 мм позаду і 48 мм попереду Універсальний гак перемикача Sram UDH Сумісність зі SmartSense Gen 2.0 Потужні та інформативні гідравлічні гальма Shimano 105 Трансмісія на 12 швидкостей Shimano 105 з розрахунком 50/34 х 11-36Т Витривалі колеса з ободами DT Swiss R470 DB та втулками Shimano RS470 Швидкі покришки Vittoria Zaffiro Pro V 700x32c На передньому колесі встановлений датчик Garmin, що працює в парі з додатком Cannondale App
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C12085U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Synapse Carbon, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/5" Delta steerer, 55mm offset, fender moun |
| Втулки | (F) Shimano RS470, 12x100mm centerlock / (R) Shimano RS470, 12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипси | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Додаткові опції | Cannondale Wheel Sensor, Large StashBag downtube storage bag |
| Задній перемикач | Shimano 105 7100 |
| Каретка | Shimano BSA 68 |
| Картинки | 23815296,23815297,23815298,23815299,23815300,23815301 |
| Касета | Shimano 105 7100, 11-36, 12-speed |
| Матеріал рами | Карбон |
| Модельний ряд | Cannondale Synapse |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Synapse CRB 5 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannondale SYNAPSE Carbon 5 рама - 54 BLK B6 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | DT Swiss R470 DB, 28h |
| Передній перемикач | Shimano 105 7100, braze-on |
| Підсідельний штир | HollowGram 27, Alloy, 2 bolt clamp, 330mm, 15mm offset |
| Покришки | Vittoria Zaffiro Pro V, 700x32c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | 54 |
| Рама | Synapse Carbon, Proportional Response construction, integrated cable routing, downtube Stashport, 12x142 thru-axle, UDH, BSA 68mm threaded BB, flat m |
| Рост | 170-180 см |
| Кермова колонка | Integrated, 1-1/8" - 1-1/2" |
| Кермо | Vision Trimax Compact TT Alloy |
| Ручки перемикання | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Сідло | Fizik Terra Argo X7, 150mm |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип велосипеда | Шосейні |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Тип шосейного велосипеда | ендуранс |
| Гальма | Shimano 105 7170 hydraulic disc, 160/160 RT64 centerlock rotors |
| Гальмівні ручки | Shimano 105 7120 hydraulic disc |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Шатуни | Shimano 105 7100, BSA, 50/35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 440 ₴







