
Велосипед 27,5" Cannondale TRAIL 1 рама - XS TSK B6
41 800 ₴
- В наявності
- Код: SKE-46-27
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail - це відмінний вибір для любителів активних велопрогулянок по пересіченій місцевості, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом. Алюмінієва рама виготовлена з легкого й міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими перами та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, дозволяючи йому залишатися динамічним при прискореннях та при їзді в гору. Ключові особливості: Алюмінієва рама з сучасною геометрією Амортизаційна вилка SR Suntour з ходом 100 мм Новітня трансмісія Shimano CUES U6000 на 10 швидкостей Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 160 мм Втулки Shimano TC500 стандарту Boost Накатисті покришки WTB шириною 2.25"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C26055U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM Boost, coil, 100mm travel, 46mm offset (29"), 80mm travel, 42mm offset (27.5") |
| Втулки | Shimano TC500, 15x110mm/12x142mm |
| Вынос | Cannondale 4, 6061 Alloy, 31.8, 6° |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипси | Cannondale |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano CUES U6000 |
| Каретка | ProWheel, square taper |
| Картинки | 23825353,23825354,23825355,23825356,23825357,23825358 |
| Касета | Shimano CUES, 11-48, 10-speed |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Trail 2 Unisex |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Cannondale TRAIL 1 рама - XS TSK B6 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB SX19, 32h |
| Підсідельний штир | JD Dropper, internal routing, 31.6, 130mm |
| Покришки | Trail Boss 27.5x2.25" (XS,S) / 29x2.25" (M, L, XL) Comp, 30 TPI |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XS |
| Рама | Trail, SmartForm C3 Alloy, 142x12mm, SAVE, 1-1/8" headtube, post mount disc, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible, KickFlip hi |
| Рост | 137-157 см |
| Кермова колонка | Semi-Integrated, 1-1/8" |
| Кермо | Cannondale Riser, 6061 Alloy, 25mm rise, 8° sweep, 6° rise, 720mm |
| Ручки перемикання | Shimano CUES U6000, 10-speed |
| Сідло | Cannondale Trail |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro M275 hydraulic disc, 160/160mm rotors |
| Гальмівні ручки | Tektro hydraulic disc |
| Колір велосипеда | Бежевий |
| Цепь | KMC X10, 10-speed |
| Шатуни | Prowheel, Charm 30T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 800 ₴







