
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 2 рама - L MRD B6
35 200 ₴
- В наявності
- Код: SKE-04-95
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail - це відмінний вибір для любителів активних велопрогулянок по пересіченій місцевості, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом. Алюмінієва рама виготовлена з легкого й міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими перами та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, дозволяючи йому залишатися динамічним при прискореннях та при їзді в гору. Ключові особливості: Алюмінієва рама з сучасною геометрією Амортизаційна вилка SR Suntour з ходом 100 мм Новітня трансмісія Shimano CUES U4000 на 9 швидкостей Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 160 мм Втулки Formula стандарту Boost Накатисті покришки WTB Ranger шириною 2.25"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C26065U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM Boost, coil, 100mm travel, 46mm offset (29"), 80mm travel, 42mm offset (27.5") |
| Втулки | Formula DC-51, 15x100mm / Formula DC-1422, 12x142mm |
| Вынос | Cannondale 4, 6061 Alloy, 31.8, 6° |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипси | Cannondale |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Задній перемикач | Shimano CUES U4000 |
| Каретка | ProWheel, square taper |
| Картинки | 23767201,23767202,23767203,23767204,23767205,23767206 |
| Касета | Shimano CUES, 11-46, 9-speed |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Trail 2 Unisex |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL 2 рама - L MRD B6 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB SX19, 32h |
| Підсідельний штир | Cannondale 4, 6061 Alloy, 31.6 |
| Покришки | WTB Ranger 2.25" |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | Trail, SmartForm C3 Alloy, 142x12mm, SAVE, 1-1/8" headtube, post mount disc, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible, KickFlip h |
| Рост | 170-182 см |
| Кермова колонка | Semi-Integrated, 1-1/8" |
| Кермо | Cannondale Riser, 6061 Alloy, 25mm rise, 8° sweep, 6° rise, 720mm |
| Ручки перемикання | Shimano CUES U4000, 9-speed |
| Сідло | Cannondale Trail |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro M275 hydraulic disc, 160/160mm rotors |
| Гальмівні ручки | Tektro hydraulic disc |
| Колір велосипеда | Червоний |
| Цепь | KMC X9, 9-speed |
| Шатуни | Prowheel, Charm 30T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 200 ₴







