
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 2 рама - XL IBL B6
35 200 ₴
- В наявності
- Код: SKE-99-62
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail - це відмінний вибір для любителів активних велопрогулянок по пересіченій місцевості, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом. Алюмінієва рама виготовлена з легкого й міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими перами та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, дозволяючи йому залишатися динамічним при прискореннях та при їзді в гору. Ключові особливості: Алюмінієва рама з сучасною геометрією Амортизаційна вилка SR Suntour з ходом 100 мм Новітня трансмісія Shimano CUES U4000 на 9 швидкостей Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 160 мм Втулки Formula стандарту Boost Накатисті покришки WTB Ranger шириною 2.25"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C26065U |
| Акумулятор | Акумулятор |
| Вага | Вага |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Вилка |
| Втулки | Втулки |
| Вынос | Вінос |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипси | Гріпси |
| Двигун | Двигун |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Дисплей | Дисплей |
| Додаткові опції | Додаткові опції |
| Задній амортизатор | Задній амортизатор |
| Задній перемикач | Задній перемикач |
| Зарядний пристрій | Зарядний пристрій |
| Каретка | Каретка |
| Картинки | 23732404,23732405,23732406,23732407,23732408,23732409 |
| Касета | Касета |
| Колеса | Колеса |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Trail 2 Unisex |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL 2 рама - XL IBL B6 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Ободи |
| Педалі | Педалі |
| Передній перемикач | Передній перемикач |
| Підсідельний штир | Підсідельний штир |
| Покришки | Покришки |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Рама |
| Рост | 182-190 см |
| Кермова колонка | Кермова колонка |
| Кермо | Кермо |
| Ручки перемикання | Ручки перемикання |
| Сідло | Сідло |
| Спиці | Спиці |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Гальма | Гальма |
| Гальмівні ручки | Гальмівні ручки |
| Колір велосипеда | Блакитний |
| Цепь | Ланцюг |
| Шатуни | Шатуни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 200 ₴







