
Покрышка 26x2.10 (54-559) Kenda K831A, MTB 22tpi
453 ₴
- В наявності
- Код: TIR-08-40
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kenda K831A — це універсальна покришка для гірських велосипедів (MTB), розроблена для початкового рівня, що забезпечує надійне зчеплення на ґрунті, а також довговічність, необхідну для щоденного катання. Покришка має класичний агресивний, спрямований протектор із середньовисокими, часто розташованими шипами. Цей дизайн забезпечує добре зчеплення на помірно пухких поверхнях (сухий ґрунт, пісок, легкий гравій), а також прийнятний накат на твердому покритті. Це ідеальний універсал для MTB-велосипедів початкового та середнього рівня. Низький показник TPI 22 вказує на товстий, міцний та важкий корд. Це забезпечує високу стійкість до проколів та винятковий термін служби. Це робить покришку ідеальною для агресивного використання та для райдерів, яким потрібна максимальна надійність, а не мінімальна вага. Характеристики: Розмір: 26x2.10 (54-559) Рекомендований тиск: 40 - 65 PSI Тип: жорсткий. TPI: 22. Безкамерне використання: немає. Колір: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | Базова |
| Картинки | 23736786 |
| Призначення покришок | Бездоріжжя |
| Найменування Укр | Покришка 26x2.10 (54-559) Kenda K831A, MTB 22tpi |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Ширина покришки | 54 мм (2.10") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴


