
Велосипед 20" Marin BAYVIEW TRAIL Black Gold B6
17 600 ₴
- В наявності
- Код: SKE-19-19
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Marin Bikes спеціалізуються на створенні крутих гірських велосипедів ще з 80-х років, тому не дивно, що, коли вони взялися за проєктування дитячого велосипеда, у них усе одно вийшов гірський байк. Яскравий, швидкий, маневрений і стійкий — дітям він дуже подобається за можливість не лише носитися по двору з друзями, а й кататися з батьками по парках і лісах, не відстаючи від них, а подекуди навіть задаючи темп. Батьки ж цінують безпеку цього велосипеда, яку забезпечують продумана геометрія та дискові гальма, а також прості в обслуговуванні й налаштуванні компоненти. Ключові особливості: Легка і міцна алюмінієва рама з фірмового сплаву Series 1 6061 Геометрія як у дорослих моделей, адаптована під юних райдерів Алюмінієві ободи мають двостінну конструкцію та взуті у широкі покришки з протектором для помірного бездоріжжя Трансмісія складається з заднього перемикача Shimano на 7 швидкостей, зручної ручки поворотного типу Shimano Revoshift і алюмінієвих шатунів з двостороннім захистом ланцюга Дискові гальма мають потужне гальмівне зусилля, що б швидко та ефективно зупинити велосипед Ручки гальм мають зменшений важіль, яким дітям набагато зручніше користуватися, ніж класичними ручками Педалі та сідло розроблені спеціально для дітей, вони мають відповідні розміри й форму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | 740696001 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Steel Rigid Fork, 100mm Spacing, QR Lever |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, 32H |
| Вынос | Marin Alloy, 40mm |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипси | Marin Dual Density |
| Діаметр колеса | 20 " |
| Задній перемикач | Shimano 7-Speed |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 23815522 |
| Касета | Shimano CSHG200, 7-Speed, 12-32T |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin BAYVIEW TRAIL |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Marin інші |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Marin BAYVIEW TRAIL Black Gold B6 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, Double Wall Alloy |
| Педалі | Kids Specific Nylon Pedal |
| Підсідельний штир | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покришки | Multi Surface, 20”x2.125” |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | Series 1 6061 Aluminum, 20” Wheels, IS Seatstay Disc Mounts, 135mm Dropouts |
| Рост | 110-130 см |
| Кермова колонка | FSA No. 10P |
| Кермо | Marin Riser, 30mm Rise, 580mm Width |
| Ручки перемикання | Shimano Revo Twist 1x7-Speed |
| Сідло | Marin Kids MTB |
| Спиці | 14g Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Дитячі |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові механіки |
| Гальма | Tektro MDM280 Mechanical Disc, 160mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Kids Specific Short Reach Alloy Lever |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуни | Forged Alloy, 30T, 115mm, Ring Guard |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 600 ₴


