
Велосипед 20" Cannondale Trail SS OS ORC B6
16 500 ₴
- В наявності
- Код: SKE-79-83
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одношвидкісний дитячий велосипед, що підходить як для міського катання, так і для прогулянок по парках. Велосипед має легку і міцну алюмінієву раму, яка проектувалася для досягнення максимально комфортної та безпечної посадки, при цьому роблячи велосипед швидким і динамічним, а низька верхня труба дозволяє не чіплятися ногою при злізанні з велосипеда. Правильно підібрані за розміром сідло, гріпси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний однією швидкістю та «ножним» гальмом, що робить його інтуїтивно зрозумілим та не ускладнює процес навчання їзди. Ключові особливості: Легка і міцна алюмінієва рама Одношвидкісна трансмісія з захистом від потрапляння одягу Просте в розумінні «ножне» гальмо поєднане з додатковим переднім ободним гальмом 20-ти дюймові міцні подвійні колеса Широкі універсальні покришки для асфальту та паркових стежок Розміри всіх компоненти адаптовані для дитини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Kickstand, Full Coverage Chainguard |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Rigid, steel, 1" steerer, rim brake |
| Втулки | (F) Alloy, nutted axle / (R) Alloy, nutted axle, coaster brake |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипси | Cannondale Kid's Comfort |
| Діаметр колеса | 20 " |
| Касета | 16T |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Cannondale Trail SS OS ORC B6 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Cannondale lightweight alloy, 20", 28h |
| Педалі | Wellgo Composite Platform w/ reflectors, 1/2" |
| Підсідельний штир | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покришки | Innova, 20x2.25", multi-use tread |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, coaster brake, rack/fender mounts |
| Рост | 116-129 см |
| Кермова колонка | 1" Ahead |
| Кермо | Lightweight Alloy, 25.4mm, 560mm |
| Сідло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спиці | Steel, 14g Black |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип рансмісії | одношвидкісна |
| Тип гальм | ножний + обідній |
| Гальма | Front Promax V-brake and rear coaster brake |
| Гальмівні ручки | Alloy, linear pull |
| Колір велосипеда | Малиновий |
| Шатуни | One-piece, 120mm length, 32T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴

