
Велосипед 24" Pride FRIDA 4.1 розовый B6
14 300 ₴
- В наявності
- Код: SKE-43-72
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед Pride Frida 4.1 - це універсальний велосипед, що підходить для будь-якої дороги, будь то асфальт або ґрунтова стежка. Розмір рами розрахований на активних підлітків зі зростом 135-155 см. Алюмінієва рама та вилка не тільки полегшують велосипед, а й додають йому стійкості до скручуючих навантажень, роблячи їзду більш динамічною. Геометрія велосипеда є зменшеною копією дорослого гірського байка, адаптованою для більш комфортної посадки, що б можна було довго та неспішно прогулюватися парком. Для того щоб можна було легко заїжджати на пагорби або швидко промайнути по двору, велосипед обладнаний перемикачем на 7 швидкостей від японського виробника Shimano, а безпечну зупинку забезпечать механічні дискові гальма. Плюсом таких гальм є простота обслуговування, що не потребує спеціального інструменту, та впевнена робота при дощовій погоді або при гнутому вісімкою колесі, чим не можуть похвалитися обідні гальма. Колеса зібрані на подвійних алюмінієвих ободах і оснащені позашляховими покришками. Завдяки текстурі протектора на велосипеді можна сміливо ганяти по пухкому ґрунту і піску. Бічні блоки не дадуть колесам забуксувати та допоможуть уникнути заносу. Центральні блоки більш пласкі, що забезпечує гарний накат на асфальті та інших твердих дорожніх покриттях. Втулки Quando гарантують легкий хід, щоб райдер витрачав менше сил при педалюванні. Також є підніжка, завдяки якій велосипед можна легко припаркувати в будь-якому вподобаному місці. Стильний вигляд та універсальність Pride Frida 4.1 не залишить байдужих серед юних велосипедистів та їх батьків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній ригідна |
| Втулки | алюміній, 32спиці, ексцентрик |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY300, TOURNEY, 7шв |
| Картинки | 23804804,23804805 |
| Касета | SHIMANO MF-TZ500-7 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Frida |
| Найменування Укр | Велосипед 24" Pride FRIDA 4.1 рожевий B6 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Підсідельний штир | φ27.2×300mm, QR, алюміній |
| Покришки | Напівслік ChaoYang 24*2,1" |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 24’’ |
| Рост | 135-155 см |
| Кермо | PRIDE 600 мм, сталь |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові механіки |
| Гальма | mechanical disc brake |
| Колір велосипеда | Рожевий |
| Шатуни | 32T*152MM, сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 300 ₴



