
Велосипед 29" Marin RIFT ZONE 2 рама - XL BLUE DARK/BL B6
92 400 ₴
- В наявності
- Код: SKE-61-27
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Rift Zone - це найшвидший велосипед c підвіскою MultiTrac в лінійці Marin, що провокує райдера кидати виклик власним досягненням. Він в рівній мірі готовий до жорстких і технічних трейлів, заміських прогулянок з друзями та до повсякденної міської їзди, зрізуючи маршрут через двори й парки. Низька геометрія рами з довгою колісною базою робить велосипед стійким на швидкісних спусках, а завалений кут рульової, що становить 65,5 градусів, дозволяє впевнено проїжджати складні технічні ділянки, зберігаючи контроль над керуванням і мінімізуючи ризик падіння через кермо. При тому майже кантрійна довжина пер 430 мм робить байк дуже маневреним і доволі спритним у апхілах. Для додаткової прохідності велосипед має високий кареточний стакан. Ключові особливості: Легка і міцна рама з фірмового сплаву Series 3 Aluminium виготовлена з допомогою гідроформінгу та батингу для полегшення без втрати жорсткості Низька й довга геометрія з заваленим кермовим стаканом да короткими перами для агресивних і технічних трейлів зі швидкими спусками та крутими апхілами Конусний кермовий стакан для максимальної міцності при перестрибуванні перешкод на жорстких і кам'янистих ділянках трейлу Підвіска MultiTrac з ходом 130 мм відмінно поглинає великі удари та чутлива до дрібних, при цьому розгойдування при педалюванні мінімізується, дозволяючи ефективно розганятися і заїжджати на пагорби Повітряна вилка Marzocchi Bomber Z2, з ходом 140 мм та наскрізною віссю на 15 мм, має М-подібну форму горили, яка не лише збільшує жорсткість вилки, але й дозволяє ставити ширші покришки Мікс покришок Maxxis Assegai та Maxxis Minion DHR II дає гарний баланс між швидкістю та маневреністю байка на технічних ділянках Колеса і покришки підтримують безкамерне використання Гідравлічні дискові гальма Tektro HD-M535, з 4-ма поршнями та роторами 180 мм, дають відмінний контроль над зусиллям натиснення гальмівної ручки, роблячи гальмування передбачуваним і ефективним За чітке перемикання швидкостей відповідає трансмісія просунутого любительського рівня Shimano Deore 1х12 з великим передатним співвідношенням Регульований підсідельний штир X-Fusion Manic LC з ходом від 170 мм до 200 мм, залежно від ростовки, дає райдеру набагато більше простору для балансування на велосипеді при їзді по складних ділянках трейла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | 741534003 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Marzocchi Bomber Z2, Rail Damper with Sweep Adjustment, 140mm Travel, Kabolt Bolt-On Axle, 44mm Offset |
| Втулки | Shimano HF-MT500B, 110x15mm/ HB-MT501B, 148x12mm, Centerlock, Micro Spline |
| Вынос | Marin 3D Forged Alloy, 35mm |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипси | Marin Grizzly Lock-On |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Задній амортизатор | Marzocchi Bomber Air Inline, Custom Tune, 210x55mm, 25xM8 Upper & Lower Mount |
| Задній перемикач | Shimano Deore, 12-Speed, SGS |
| Каретка | External Sealed Cartridge Bearing |
| Картинки | 23772035 |
| Касета | Shimano, Deore 12-Speed, 10-51T |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin RIFT ZONE |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Marin RIFT ZONE 2 рама - XL BLUE DARK/BL B6 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Double Wall Alloy, 29mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific, 32H, Tubeless Compatible |
| Підсідельний штир | X-Fusion Manic LC, Plastic Lever, 34.9mm, S = 170mm, M = 190mm, L/XL = 200mm |
| Покришки | Maxxis Assegai MAXX GRIP, 2.5" EXO+/ Maxxis Minion DHR II, MAXXTERRA, 2.5" EXO+, Tubeless |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Series 3 6061 Aluminum, 27.5 or 29" Wheels, 130mm Travel, MultiTrac Suspension Platform, 148x12mm Boost Thru-Axle, 73mm Threaded BB w/ ISCG05 Tabs |
| Рост | 183-191 см |
| Кермова колонка | FSA No 57E, Semi-Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8" x 1 1/2” |
| Кермо | Marin Mini-Riser, 6061 Double Butted Aluminum, 780mm Width, 28mm Rise, 5º Up, 9º Back |
| Ручки перемикання | Shimano Deore, 12-Speed |
| Сідло | Marin Speed Concept |
| Спиці | 14g Black Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип амортизації | двопідвіс |
| Тип велосипеда | Гірські, Двохпідвіси |
| Тип вилки | повітряно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | трейловий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro HD-M535 Hydraulic Disc, 180mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Tektro HD-M535 Hydraulic |
| Колір велосипеда | Блакитний |
| Цепь | KMC X-12 Silver and Black |
| Шатуни | Samox RAC61C, Forged Alloy, 32T, 55mm CL, 165mm, Crank Length |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 400 ₴


